Themis Uzem Uzaktan Eğitim Merkezi Türkiye'de ilk Alan Sınavlarına Hazırlık Merkezlerinin Kurulmasına Öncülük Eden Ümit Kaymak Yönetiminde, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi Çalışma Ruhsatı Olan Sayılı Uzaktan Eğitim Merkezlerinden Birisidir.

Lider Kadromuzla Online Eğitim

ThemisUzem neden daha farklı?

1998 yılında Kurucumuz Ümit Kaymak ile Türkiye’nin ilk Kurum Sınavlarına Kursları ile örgün eğitimlere başlayan ve 2017 yılında Uzaktan Eğitim kursu ile örgün eğitime erişim imkanı olmayan öğrencilerimize sınavlara hazırlık tecrübemizi aktarma amaçlı başlayan kurumumuz, Örgün kurs tecrübesine sahip hoca kadromuzla Uzaktan Eğitime başlamıştır.

Öğrencilerimizle sınava hazırlıktan mülakata kadar süren eğitimlerimiz ve rehberlik hizmetimizle başarı odaklı eğitim hedeflenmektedir.

Öğrencilerimiz kayıt olduğu kursları Canlı ve Offline olarak sınav gününe kadar sınırsız izleme imkanına sahiptir. Kurslarımızda zengin kaynak desteği ve deneme sınavları ile öğrencilerimizin sınava tam ve eksiksiz hazırlanması sağlanmaktadır.

Eğitim Programlarımız

Uzaktan eğitim programlarımız, KPSS – A, Adli Hâkimlik, İdari Hâkimlik, Kaymakamlık, Sayıştay sınavlarına hazırlık ile Genel Yetenek ve Genel Kültür alanlarına yöneliktir. Zaman içinde söz konusu programların sayıları spesifik programlar eklenmek suretiyle artırılmaktadır.

Öğretim Kadrosu ve Yayın Desteği

Kurumumuz, bu hedefin gerçekleştirilmesi için gereken kadro ve donanıma sahiptir. Temiz Eğitim Kurumları bünyesindeki öğretim kadromuz, uzun yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini uzaktan eğitime de taşımıştır. Öğretim, yurt çapında kabul görmüş Themis dizisi yayınları ve deneme sınavlarıyla sürekli desteklenmektedir. Söz konusu kaynaklara ek olarak öğretim, düzenli ve güncel ders notları ile yürütülmektedir.

Rehberlik ve Danışma

Uzaktan eğitim öğrencilerimize sınav gününe kadar etkili çalışma yöntemleri, sınavlara başvuru koşulları ve usulleri, KPSS – B tercihleri, kaynaklar gibi konularda sürekli destek sağlanır. Yazılı sınavdan sonra mülakat eğitimlerine de yer verilir. Bu amaçların sağlanabilmesi için idari kadrolarımızın bilgilendirmelerine ek olarak rehber eğitmenler görevlendirilir, sosyal medya hesapları ile whatsApp gibi araçlarla güncel destek verilir, kısa videolarla gereken konularda özel bilgilendirmeler yapılır.