Themis Uzem Uzaktan Eğitim Merkezi Türkiye'de ilk Alan Sınavlarına Hazırlık Merkezlerinin Kurulmasına Öncülük Eden Ümit Kaymak Yönetiminde, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi Çalışma Ruhsatı Olan Sayılı Uzaktan Eğitim Merkezlerinden Birisidir.

Eğitim Programlarımız

Uzaktan eğitim programlarımız, KPSS – A, Adli Hâkimlik, İdari Hâkimlik, Kaymakamlık, Sayıştay sınavlarına hazırlık ile Genel Yetenek ve Genel Kültür alanlarına yöneliktir. Zaman içinde söz konusu programların sayıları spesifik programlar eklenmek suretiyle artırılmaktadır.

Öğretim Kadrosu ve Yayın Desteği

Kurumumuz, bu hedefin gerçekleştirilmesi için gereken kadro ve donanıma sahiptir. Temiz Eğitim Kurumları bünyesindeki öğretim kadromuz, uzun yılların getirdiği tecrübe ve birikimlerini uzaktan eğitime de taşımıştır. Öğretim, yurt çapında kabul görmüş Themis dizisi yayınları ve deneme sınavlarıyla sürekli desteklenmektedir. Söz konusu kaynaklara ek olarak öğretim, düzenli ve güncel ders notları ile yürütülmektedir.

Rehberlik ve Danışma

Uzaktan eğitim öğrencilerimize sınav gününe kadar etkili çalışma yöntemleri, sınavlara başvuru koşulları ve usulleri, KPSS – B tercihleri, kaynaklar gibi konularda sürekli destek sağlanır. Yazılı sınavdan sonra mülakat eğitimlerine de yer verilir. Bu amaçların sağlanabilmesi için idari kadrolarımızın bilgilendirmelerine ek olarak rehber eğitmenler görevlendirilir, sosyal medya hesapları ile whatsApp gibi araçlarla güncel destek verilir, kısa videolarla gereken konularda özel bilgilendirmeler yapılır.

Şimdi siz de Online Eğitimle tanışın

Tahmin ettiğinizden çok daha kolay, hızlı ve etkili bir eğitim metodu!

Sizi Arayalım
close slider